Poszukiwani wolontariusze do akcji studentów UG i fundacji DKMS

Przypominamy o tym że studenci UG wraz z Fundacją DKMS organizują na Uniwersytecie Gdańskim akcję rejestracji potencjalnych dawców szpiku z finałem w dniach 15-21 kwietnia. Jednak do jej przeprowadzenia potrzebna jest Wasza pomoc.

Jeśli czujesz chęć, żeby się zaangażować, zapraszamy do wypełnienia formularza poniżej (zajmie Ci to tylko dwie minuty).

WYPEŁNIJ FORMULARZ

 

Jako wolontariusz będziesz uczestniczyć w rejestracji potencjalnych dawców szpiku (wszystkiego Cię nauczymy) i angażować się w działania promocyjne i organizacyjne podczas trwania akcji. Możesz zdecydować w co dokładnie się zaangażujesz i ile czasu poświęcisz. O Fundacji DKMS przeczytasz tutaj.

 

W razie pytań i wątpliwości zachęcamy też do kontaktu na adresy:

a.janowicz.170@studms.ug.edu.pl

t.cierznikowski.647@studms.ug.edu.pl

Czekamy na Was!

Anna Janowicz i Tymoteusz Cierznikowski - Liderzy projektu

Uwaga! Uczestnicząc w akcji masz możliwość realizacji praktyk na niektórych kierunkach. Żeby uzyskać informacje na ten temat napisz mail na adres casid@ug.edu.pl

 

Facebook

Instagram

 

Informacja przygotowana przez CASiD

Zdjęcie w galerii
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 3. Kwiecień 2024 - 09:52; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: środa, 3. Kwiecień 2024 - 10:01; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz