Zaproszenie na spotkanie zespołów roboczych Rady Samorządu Studentów 1 marca

Chcesz się włączyć w działania Rady Samorządu Studentów Wydziału Nauk Społecznych?

Zapraszamy na otwarte spotkanie zespołów roboczych Rady Samorządu Studentów. Interesują Cię sprawy kształcenia a może nauki czy kultury? Zapraszamy zarówno osoby z doświadczeniem jak i takie, które dotychczas nie angażowały się w działalność społeczną.

Na spotkaniu zostanie podsumowana akcja pogotowia sesyjnego i przedstawienie planów na wydarzenia w kolejnym semestrze takie jak Miesiąc Praw Kobiet, Kongres Młodej Nauki itp.

Spotkanie odbędzie się 1 marca o godzinie 16:00 w Sali 132 w budynku przy ul. Wita Stwosza 58 w Gdańsku.

Samorząd Studentów WNS

Data publikacji: czwartek, 22. luty 2024 - 15:27; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: czwartek, 22. luty 2024 - 15:37; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz