ZGŁOŚ SIĘ I REPREZENTUJ STUDENTÓW W RADZIE WYDZIAŁU

Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń osób, które wyrażają chęć zostania członkiem Rady Wydziału Nauk Społecznych kadencji 2020-2024.

Zgłoszenia można od 21 lutego do 8 marca nadsyłać za pośrednictwem formularza znajdującego się pod adresem

W celu wypełnienia formularza online konieczne jest zalogowanie się na studenckie konto w serwisie Office 365 (dane do logowania znajdują się w Portalu Studenta w zakładce Office 365). W formularzu należy podać swoje dane oraz uzasadnić swoją kandydaturę.

Osoby wyrażające wolę bycia członkiem RW powinny pozostawać dyspozycyjne w czasie gdy odbywają się posiedzenia RW!

informację przygotowała Rada Samorządu Studentów Wydziału Nauk Społecznych

Data publikacji: środa, 21. luty 2024 - 08:04; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: środa, 21. luty 2024 - 08:06; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz