Zaproszenie na warsztat z zakresu asertywnej komunikacji 1 marca

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla nauczycieli akademickich i doktorantów na bezpłatny warsztat pt.

„Komunikacja bez przemocy dla nauczycieli akademickich i doktorantów. Jak radzić sobie w trudnych sytuacjach?”

Warsztat odbędzie się 1 marca 2024 (piątek), godz. 10.00-13.00, na Wydziale Nauk Społecznych UG, ul. Jana Bażyńskiego 4, kampus w Gdańsku Oliwie, sala C213-C214

Czas trwania – 3 godz.

Głównym celem warsztatu jest zwiększenie kompetencji nauczycieli akademickich i doktorantów w zakresie budowania asertywnej komunikacji oraz radzenia sobie z sytuacjami konfliktowymi w pracy ze studentami, prowadzeniu dyskusji i w czasie zawodowych kontaktów.

Warsztat poprowadzi doświadczona trenerka i ekspertka w zakresie komunikacji i rozwoju zawodowego: dr Dorota Godlewska-Werner z Instytutu Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego.

Warsztat jest bezpłatny, realizowany w ramach projektu: SUMED - Sustainable multidimensional media contents.

Zapisy do 29 lutego br., email: beata.derkacz@ug.edu.pl

Program w załączniku.

Do zobaczenia!

Załącznik Rozmiar