Dyżur sesyjny Rady Samorządu Studentów WNS

Cześć! Przed Wami ostatni tydzień sesji!

Pamiętajcie, że w trakcie sesji Parlament Studentów uruchomił specjalne Pogotowie Sesyjne! Również Rada Samorządu Studentów Wydziału Nauk Społecznych włącza się w tę akcję i oprócz kontaktu mailowego organizujemy dyżur w aplikacji MS Teams - w środę od godziny 11 do 12.  Link poniżej!

Pamiętajcie, ze każde złamanie Regulaminu Studiów jest niedopuszczalne i możecie je zgłosić Radzie Samorządu Studentów oraz Parlamentowi Studentów! Czujecie się niesprawiedliwie potraktowani? Wszystkie swoje wątpliwości możecie zgłosić na adres p.patalas.270@studms.ug.edu.pl oraz parlament.studentow@ug.edu.pl.

Spotkania z Radą Samorządu będą kontynuowane w semestrze letnim - termin podamy po ogłoszeniu planów zajęć!

Dołącz do spotkania w aplikacji MS Teams

Informacja przygotowana przez CASiD

Data publikacji: poniedziałek, 5. luty 2024 - 10:25; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 5. luty 2024 - 10:28; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz