"Pies na WNS" - projekt w centrum zainteresowania mediów

"Pies na WNS" to pilotażowy program, w ramach którego 20 studentów i wykładowców WNS przychodzi na zajęcia z psami. Autorki projektu chcą sprawdzić, "jak jest nam z psami i psom z nami na WNS-ie", a także znaleźć optymalne rozwiązania dla relacji międzygatunkowych na Wydziale Nauk Społecznych.

Od początku stycznia - czyli od uruchomienia pilotażu - projekt wzbudza duże zainteresowanie mediów. Można się spotkać zarówno z głosami entuzjastów, jak i przeciwników podobnych programów.

Projektem zainteresowała się także telewizja TVN. Zachęcamy do obejrzenia reportażu:

Link do nagrania

Data publikacji: wtorek, 30. Styczeń 2024 - 08:35; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: wtorek, 30. Styczeń 2024 - 08:36; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz