"Woda i przestrzenie publiczne" oraz "Życie gdańskich ulic" - wernisaże i prezentacja prac studentów

Serdecznie zapraszamy na wydarzenia, w których swoje prace przedstawią studenci kierunków związanych z geografią i gospodarką przestrzenną.

1. Woda i przestrzenie publiczne - środa 24.01.2024 r., godz. 12:00, poziom 400, WNS

Wernisaż wystawy, w ramach której zostaną zaprezentowane prace studentów kierunku Gospodarka wodna i ochrona zasobów wód wykonane w ramach zajęć ze Społeczno-ekonomicznych aspektów gospodarki wodnej, prowadzonych przez dr inż. arch. Martę Popaszkiewicz.

2. Życie gdańskich ulic - piątek 26.01.2024, godz. 9:45 w sali B211, WNS

Prezentacja wyników badań życia społecznego na gdańskich ulicach: Bitwy oliwskiej, F.Kubacza, L.Mierosławskiego i Świętopełka przeprowadzonych przez studentów studiów magisterskich na kierunku Geografia Społeczno-Ekonomiczna z elementami GIS, również prowadzonych przez dr inż. arch. Martę Popaszkiewicz we współpracy z Gdańskim Zarządem Dróg i Zieleni.

Zachęcamy do udziału w wydarzeniach!

Data publikacji: wtorek, 23. Styczeń 2024 - 11:22; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: wtorek, 23. Styczeń 2024 - 12:27; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz