Świąteczny UGames 20 grudnia!

Drodzy Studenci!

Gotowi na trochę świątecznej zabawy?

Przygotujcie się na nasz Świąteczny Quiz, który odbędzie się 20 grudnia 2023 o 19:00!

Co was czeka? Pytania o świąteczne reklamy, filmy i ciekawostki, które dostarczą wam dawkę świątecznego klimatu!

Oczywiście, nie zabraknie również fantastycznych nagród dla najlepszych graczy!

Organizatorami tego świątecznego szaleństwa są Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej UG oraz Klubokawiarnia Index!

A samo wydarzenie będzie miało miejsce w przytulnej atmosferze właśnie u nas!

Tagujcie swoich przyjaciół, stworzymy razem niesamowitą atmosferę przedświątecznej rywalizacji!

Zapraszamy Was do wspólnej zabawy i sprawdzenia swojej wiedzy o świątecznym świecie!

Do zobaczenia 20 grudnia o 19:00 w Klubokawiarni Index!

Informacja przesłana przez CASiD

Data publikacji: piątek, 15. Grudzień 2023 - 12:07; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: piątek, 15. Grudzień 2023 - 12:09; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz