Świąteczny Turniej Szachowy pod honorowym patronatem JM Rektora Uniwersytetu Gdańskiego oraz JM Rektora Odeskiego Uniwersytetu Narodowego im. Iliji Miecznikowa - 21 grudnia

Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej UG, Parlament Studentów UG, Rada Doktorantów UG oraz Samorząd Studentów i Student Union mają zaszczyt zaprosić Was na wyjątkowy Świąteczny Turniej Szachowy, który odbędzie się pod honorowym patronatem JM Rektora Uniwersytetu Gdańskiego oraz JM Rektora Odeskiego Uniwersytetu Narodowego im. Iliji Miecznikowa. Turniej ten jest rezultatem współpracy SEA-EU między naszym Uniwersytetem a Odeskim Uniwersytetem Narodowym im. Iliji Miecznikowa.

Cel Turnieju:

• Integracja społeczności akademickiej obu uczelni,
  • Promocja szachów jako sportu i formy wysiłku intelektualnego.

Kto może wziąć udział:

• Studenci,
  • Doktoranci,
  • Pracownicy Uczelni organizatorów.

Miejsce Turnieju:

Turniej odbędzie się w przestrzeni wirtualnej na platformie chess.com, która umożliwia jednoczesne rozgrywanie gier w systemie szwajcarskim.

Termin:

Turniej rozpocznie się 21 grudnia 2023 o godz. 17.00

Warunki uczestnictwa:

Aby wziąć udział, konieczne jest założenie konta na platformie chess.com. Proces ten jest prosty i zajmuje około 2 minut. Po zakończeniu turnieju, każdy z wygranych zostanie poddany weryfikacji przez platformę w celu sprawdzenia, czy dany gracz nie korzystał z pomocy silnika szachowego.

Klub Szachowy:

Aby wziąć udział, prosimy o dołączenie do klubu szachowego na portalu chess.com: KLIKNIJ, ABY DOŁĄCZYĆ

Formularz Zapisów (LINK)

Dołącz do naszej społeczności szachowej, przeżyj niezapomniane chwile podczas turnieju i rywalizuj o Puchar JM Rektora Uniwersytetu Gdańskiego oraz Puchar JM Rektora Odeskiego Uniwersytetu Narodowego im. Iliji Miecznikowa!

Liczymy na Wasze liczne uczestnictwo!

Organizatorzy Turnieju Szachowego

Informacja przygotowana przez CASiD

Data publikacji: poniedziałek, 11. Grudzień 2023 - 14:07; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 11. Grudzień 2023 - 14:09; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz