Maraton Pisania Listów Amnesty International na UG - przyłącz się do akcji!

Uwaga, jest szansa zrobić coś dobrego! Rusza Maraton Pisania Listów Amnesty International!

W dniach 6-8 grudnia 2023 r., Międzywydziałowe Koło Praw Człowieka UG zaprasza na Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. To ledwie kilka kroków od budynku WNS. Gorąco zachęcamy pracowników, doktorantów i studentów WNS do wzięcia udziału w tej akcji!

Przedstawicieli Koła najdziecie na parterze w przeszklonej sali za schodami, w tzw. sali cichej nauki.

Postarajmy się odmienić czyjeś życie - a przynajmniej uczynić je odrobinę lepszym.

Informacja o Maratonie na Facebooku

Data publikacji: wtorek, 5. Grudzień 2023 - 11:55; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: wtorek, 5. Grudzień 2023 - 12:01; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz