Cykl warsztatów pt. Samoocena i Samoskuteczność – Buduj To, Co w Tobie Najlepsze! od 5 grudnia

Akademickie Centrum Wsparcia Psychologicznego UG zaprasza osoby studiujące na cykl warsztatów pt. Samoocena i Samoskuteczność – Buduj To, Co w Tobie Najlepsze!

Wspólnie przyjrzymy się swojej samoocenie i spróbujemy nad nią popracować. Poznamy ćwiczenia i strategie, które rozwiną naszą samoskuteczność. Poświęcimy też czas Twojemu wewnętrznemu krytykowi, który od tak dawna Ci nad uchem i nie daje spokoju. Jak zauważyć, kiedy to jego słowa, a kiedy Twoje? Jak sprawić, by nareszcie dał sobie spokój?

Kiedy: 5.12., 12.12., 19.12. (wtorki) w godz. 17:00-19:00

(wysyłając zgłoszenie zapisujesz się od razu na wszystkie trzy spotkania)

Gdzie: sala D209 – Centrum Zrównoważonego Rozwoju UG, budynek Wydziału Nauk Społecznych, ul. Bażyńskiego 4.

Liczba miejsc: 15 (decyduje kolejność zgłoszeń)

Prowadzące: Weronika Sztukowska i Aleksandra Stube, studentki V roku Psychologii

Link do formularza zapisów

Do zobaczenia!