Preludium 22 dla Juranda Sobieckiego - uczestnika Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych i Społecznych

Z przyjemnością informujemy, że Jurand Sobiecki, uczestnik Szkoły Doktorskiej Nauk Humanistycznych i Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego, zdobył prestiżowy grant w ramach konkursu NCN PRELUDIUM 22, Projekt badawczy pt. "Badanie roli przynależności religijnej i płci w związku między religijnością a przekonaniami wspierającymi nierówności społeczne", pod jego kierownictwem, uzyskał finansowanie w wysokości 92 700 zł. Projekt ten będzie realizowany pod opieką naukową dr hab. Nataszy Kosakowskiej-Berezeckiej, prof. UG.

Szczegółowe wyniki konkursu oraz streszczenie projektu (link)

Serdecznie gratulujemy Jurandowi Sobieckiemu oraz promotorce!

Data publikacji: piątek, 24. Listopad 2023 - 08:30; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: piątek, 24. Listopad 2023 - 08:48; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz