Dr Paweł Atroszko z nagrodą dla Najlepszego Opiekuna Roku 2023 w konkursie StRuNa!

Miło nam poinformować, że dr Paweł Atroszko został laureatem Pierwszej Nagrody w kategorii Opiekun Naukowy Roku 2023 za wspieranie Koła Badań Psychologicznych "Experior" z Uniwersytetu Gdańskiego w Ogólnopolskim Konkursie StRuNa 2023, organizowanym przez Studencki Ruch Naukowy pod patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Nagrodę w jego imieniu odebrali prezes Aleksandra Wybrańska (obecna Przewodnicząca Koła) oraz Piotr Luszuk, którzy również w finale konkursu StRuNa w kategorii Projekt Roku przedstawiali realizowany przez Koło projekt pt. „Prewencja uzależnienia od uczenia się: analiza wzorca fal mózgowych (QEEG) oraz Biofeedback EEG”.

Serdecznie gratulujemy!

Data publikacji: poniedziałek, 20. Listopad 2023 - 14:19; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 20. Listopad 2023 - 14:28; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz