Wykład otwarty profesorów z VASS "Filial Piety, Family Happiness and Family Values" 24.11.2023

Serdecznie zapraszamy na wykład otwarty "Filial Piety, Family Happiness and Family Values", który wygłoszą goście z Vietnam Academy of Social Sciences:

• prof. Dang Thi Hoa (Director of Institute of Psychology, VASS);
  • prof. Bui Thi Huong Tram, Ph.D. (Institute for Family and Gender Studies, VASS);
  • prof. Mai van Hai, PhD (Institute of Psychology, Head of Department of Scientific Management, VASS).

Wykład odbędzie się 24 listopada 2023 o godz. 12:00 w sali C111/112 w Instytucie Psychologii Wydziału nauk Społecznych UG (ul. Bażyńskeigo 4).

Data publikacji: poniedziałek, 13. Listopad 2023 - 11:31; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 13. Listopad 2023 - 12:42; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz