Czerwcowy „Action Research Summer Camp” w austriackich Alpach - spotkanie informacyjne dla studentów 12 października

Drodzy studenci Wydziału Nauk Społecznych!

Zapraszamy Państwa na „Action Research Summer Camp”, który odbędzie się w dniach 16 - 23 czerwca 2024 r. w austriackich Alpach. To doskonała okazja, aby poznać fascynujących ludzi z całego świata i poszerzyć swoją wiedzę z zakresu badań uczestniczących (participatory action research). Dodatkową zaletą jest możliwość otrzymania wsparcia finansowego ERASMUS+ na udział w tym mieszanym programie intensywnym (Blended Intensive Programme – BIP).

Szczegółowe informacje na temat samego kursu i sposobu aplikowania znajdą Państwo pod poniższym linkiem:

Link do informacji o kursie

W razie jakichkolwiek pytań proszę się kontaktować z dr Elżbietą Czapką z Instytutu Socjologii (elzbieta.czapka@ug.edu.pl), która jest odpowiedzialna za rekrutację kandydatów na BIP.  Wszyscy kandydaci proszeni są o przesłanie 2-3 stronicowego listu motywacyjnego (3000 do 4000 znaków) wraz z krótkim CV na adres dr Elżbiety Czapki.

Dr Elżbieta Czapka zaprasza osoby zainteresowane „Action Research Summer Camp” na spotkanie informacyjne 12 października o godz. 14.00.

Link do spotkania w aplikacji MS Teams

Zdjęcie w galerii
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: poniedziałek, 9. Październik 2023 - 13:36; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 9. Październik 2023 - 13:39; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz