Udział prof. Jarosława Noconia w 27 Światowym Kongresie Nauk o Polityce w Buenos Aires

W dniach 15-19 lipca w Buenos Aires odbył się 27th World Congress of Political Science. Światowy Kongres Nauk o Polityce jest okazją do spotkania i dyskusji badaczy polityki z całego świata w tym najważniejszych ośrodków uniwersyteckich. Środowisko gdańskiej politologii reprezentował prof. Jarosław Nocoń, który na panelu poświęconym elitom politycznym wygłosił referat na temat funkcjonalnej analizy źródeł idei legitymizujących działalność elit politycznych w Polsce. Udział w kongresie był także doskonałą okazją do wymiany międzynarodowych doświadczeń związanych z aktywizacją działań publicznych oraz wsparciem organizacji działających na rzecz integracji środowiska studenckiego i rozwijania zainteresowań badawczych studentów. Wyjazd dofinansowany z grantu ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach programu PROO.

Data publikacji: środa, 26. Lipiec 2023 - 09:40; osoba wprowadzająca: Katarzyna Leokajtis-Glanc Ostatnia zmiana: środa, 26. Lipiec 2023 - 09:45; osoba wprowadzająca: Katarzyna Leokajtis-Glanc