Kongres Młodej Nauki na WNNS - 6 lipca 2023

Kongres Młodej Nauki jest corocznym, międzynarodowym wydarzeniem naukowym, które gromadzi młodych naukowców z różnych dyscyplin.
Podczas trzydniowego Kongresu Młodej Nauki, młodzi naukowcy będą mieli możliwość zaprezentowania swoich badań w ramach kilkudziesięciu paneli dyskusyjnych. Spotkania te będą sprzyjać twórczym debatom, wymianie poglądów oraz zbliżeniu się do rozwiązań innowacyjnych problemów społecznych. Wydarzenie przyczyni się również do rozwijania nowych perspektyw w naukowych badaniach.

Mamy zaszczyt poinformować, że Kongres Młodej Nauki otrzymał Patronat Honorowy JM Rektora Uniwersytetu Gdańskiego, Profesora Piotra Stepnowskiego, Marszałka Województwa Pomorskiego, Wojewody Pomorskiego oraz Prezydenta Miasta Gdańska. Wydarzenie jest organizowane w ramach partnerstwa z Odeskim Uniwersytetem Narodowym im. Ilji Miecznikowa a w Komitecie Naukowym zasiada rektor uczelni prof. Wiaczesław Truba.  Współorganizatorem jest także Instytut Bałtycki, Oddział Polskiej Akademii Nauk w Gdańsku, Gdańskie Towarzystwo Naukowe, Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Gdańsku. Wydarzenie w zakresie współpracy międzynarodowej otrzymało wsparcie ze strony Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej. Patronami medialnymi Kongresu jest Gazeta Uniwersytecka Czasopismo Społeczności Akademickiej, Czasopismo Progress, Radio MORS oraz Forum Akademickie.

Otwarcie III Kongresu Młodej Nauki, które odbędzie się 6 lipca 2023 w audytorium S208 roku na Wydziale Nauk Społecznych o godzinie 17:00.
Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo zna stronie Kongresu - https://kongresmlodejnauki.pl/

W załączniku zamieszczam plakat jak również harmonogram paneli i sesji posterowej.

Informacja przygotowana przez CASiD

Załącznik Rozmiar
program-kongresu-dla-uczestnikow.pdf 309 KB

Data publikacji: środa, 28. Czerwiec 2023 - 14:47; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: środa, 28. Czerwiec 2023 - 14:48; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz