Obywatelski monitoring - bezpłatne szkolenie nt. prawa każdego z nas do sądu

Rada Samorządu Studentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza na bezpłatne szkolenie organizowanym przed Fundację Court Watch Polska. Tematyka szkolenia jest uniwersalna, gdyż dotyczy prawa każdego z Nas do sądu.

Warsztaty odbędą się 26 czerwca 2023 roku o godzinie 12:00 na Wydziale Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego przy ul. Bażyńskiego 6 w Gdańsku. Czas szkolenia zaplanowany jest do godziny 13:30.

Udział studentów w szkoleniu umożliwia im zostanie wolontariuszami_kami Fundacji Court Watch Polska i dołączenie do Obywatelskiego Monitoringu Sądów. Jako Rada Samorządu Wydziału Prawa i Administracji pragniemy by Studenci Uniwersytetu Gdańskiego znali swoje fundamentalne prawa i w sytuacjach łamania tego prawa wiedzieli jak postępować. Będziemy wdzięczni za Państwa pomoc w rozpowszechnieniu informacji na temat wspomnianego szkolenia na dogodnych dla Państwa środkach komunikacji ze Studentami.

Link do zapisów

 

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 21. Czerwiec 2023 - 14:37; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: środa, 21. Czerwiec 2023 - 14:40; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz