Wolontariusze poszukiwani! EuroSkills Gdańsk 2023

Poszukujemy osób zaangażowanych, komunikatywnych, uśmiechniętych, odpowiedzialnych i otwartych na naukę. Takie osoby powinny się charakteryzować doskonałymi umiejętnościami organizacyjnymi oraz umiejętnością pracy w grupie. Do zadań wolontariuszy należeć będzie m.in opieka nad ok. 200 dziennikarzy z 32 krajów, obsługa media center, informowanie o bieżących wydarzeniach, wsparcie w kontaktach dziennikarzy z zawodnikami. Niezbędne jest, aby osoby zainteresowane wolontariatem posługiwały się językiem angielskim na poziomie minimum B2.  

Ze swojej strony zapewniamy uczestnictwo w europejskiej olimpiadzie umiejętności zawodowych, wsparcie merytoryczne, świetną atmosferę, certyfikat (mikropoświadczenia europejskie EuroSkills Gdansk 2023) nocleg oraz wyżywienie. Zależy nam, aby te certyfikaty były poświadczeniem na Uniwersytecie o przebytym wolontariacie i uznane jako punkty na świadectwie.

Dni wolontariatu: od 2-10.09.2023 r. 

Informacje o WorldSkills Gdańsk 2023

EuroSkills Gdańsk 2023 to ósma edycja konkursu EuroSkills – największego w Europie wydarzenia związanego z kształceniem zawodowym i doskonaleniem umiejętności. Odbywający się co dwa lata i organizowany przez WorldSkills Europe wraz z 32 krajami członkowskimi, EuroSkills gromadzi setki młodych profesjonalistów z krajów całej Europy, którzy rywalizują o szansę zostania najlepszym w Europie w wybranej przez siebie umiejętności. EuroSkills Gdańsk 2023 powita w Gdańsku 600 wykwalifikowanych młodych profesjonalistów w wieku poniżej 25 lat z 32 krajów, aby wziąć udział w konkursach i pokazach w 42 różnych umiejętnościach i zawodach. Spodziewanych jest około 100 000 uczestników wydarzenia z całej Polski i zagranicy. Odwiedzający będą mogli obserwować zawodników w akcji, a także wypróbować umiejętności związane z zawodem podczas licznych pokazów „Try-a-Skill”. Dziesiątki tysięcy młodych ludzi w wieku szkolnym, którzy odwiedzą targi, będą zachęcani do przekształcenia swoich pasji w zawód. EuroSkills Gdańsk 2023 jest organizowany w partnerstwie przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE), WorldSkills Polska, WorldSkills Europe, Miasto Gdańsk i AMBEREXPO Gdańsk.

Więcej: https://euroskills2023.org/pl/home-polski/

FB: https://www.facebook.com/EuroSkills2023Gdansk

Oficjalny spot promujący EuroSkills Gdańsk 2023: https://youtu.be/5eFfPhiyFuc

Informacja przesłana przez CASiD

Zdjęcie w galerii
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: poniedziałek, 5. Czerwiec 2023 - 10:08; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: piątek, 7. Lipiec 2023 - 10:55; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz