Urodziny Księgarni Uniwersyteckiej oraz Kawiarni Książką i Kawą

23 maja zapraszamy na 1. urodziny Księgarni Uniwersyteckiej oraz Kawiarni Książką i Kawą na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego.

Z tej okazji księgarnia przygotowała promocję (-10%) na wszystkie książki, a ponadto kupujący będą mieli okazję wylosować książkę z puli dziesięciu promocyjnych tytułów Wydawnictwa Uniwersytetu Gdańskiego. Pracownicy Kawiarni Książką i Kawą zaserwują nowości z koktajl baru opracowanego specjalnie na tę okazję.

Zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania w godzinach otwarcia Księgarni i Kawiarni (od 8.00 do 16.00).

Data publikacji: poniedziałek, 22. Maj 2023 - 12:46; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 22. Maj 2023 - 13:00; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz