"Patrycjuszka. Choćby na koniec świata" - promocja książki 25 kwietnia

Szanowni Państwo, zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie autorskie w ramach BUG S.A. Spotkanie odbędzie się 25 kwietnia (wtorek) o godz. 15.00 w sali 1.22 na pierwszym piętrze - vis a vis baru Akapit. Naszą Gościnią będzie pisarka Karolina Żuk-Wieczorkiewicz, która opowie nam o swojej książce "Patrycjuszka. Choćby na koniec świata". 
 

O Autorce
Karolina Żuk-Wieczorkiewicz - Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Gdańskim oraz grafiki projektowej na gdańskiej ASP. Na co dzień pracuje w Biurze Dziekana Wydziału Nauk Społecznych, a po godzinach oddaje się swoim pasjom literackim, ilustratorskim i graficznym. W czasie wolnym od pracy i zajęć twórczych lubi wraz z rodziną wydeptywać leśne i górskie ścieżki. W dzieciństwie marzyła o rysowaniu komiksów. Dzięki konkursowi literackiemu w rodzinnym Olsztynie odkryła radość z pisania. Wierna konwencji fantasy, tworzy historie we własnym uniwersum, Avaroth.

Zapraszamy! Wstęp wolny!

Jeśli jesteś studentem lub pracownikiem UG i czujesz, że chcesz się podzielić swoją twórczością, zgłoś się do Sekcji Promocji:
tel. 58 523 32 14, e-mail promocja_bug@ug.edu.pl

 

Informacja przygotowana przez Sekcję Promocji BUG

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: czwartek, 20. Kwiecień 2023 - 14:50; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: piątek, 21. Kwiecień 2023 - 11:46; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz