Spotkanie dotyczące praw autorskich 20 kwietnia

Piszesz pracę dyplomową lub semestralną i nie wiesz kiedy i w jakiej formie możesz użyć treści z innych publikacji?  Kiedy wstawić przypis, kiedy cudzysłów, a kiedy nie ma potrzeby tego robić?

Wszystkiego dowiesz się z filmów, w których pracownicy naszej uczelni tj. dr Małgorzata Węgrzak oraz dr Paweł Petasz opowiedzą o prawach autorskich, między innymi o tym, jak funkcjonują, dlaczego warto ich przestrzegać i jakie są konsekwencje ich złamania.

Będziecie mogli także wysłuchać prelekcji dr. Petasza odnośnie praw autorskich a także dowiedzieć się jak działa system antyplagiatowy, dzięki spotkaniu z inż. Agnieszką Grajek z Centrum Informatycznego UG.

Więcej informacji na stronie organizatora akcji – Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej:

https://casid.ug.edu.pl/kampania-o-prawie-autorskim/

Ponadto można podzielić się swoimi odpowiedziami, na pytanie jakie kwestie związane z przestrzeganiem prawa autorskiego, najbardziej Was interesują. Link poniżej!

https://forms.office.com/e/4sPqrKB1Ct

 

Informacja przygotowana przez CASiD

 

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: czwartek, 13. Kwiecień 2023 - 13:56; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: czwartek, 13. Kwiecień 2023 - 14:07; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz