„Różne i równe. Kobiety w nauce” - debata 27 marca, godz. 17.00

W imieniu Organizatorek serdecznie zapraszamy na debatę pod hasłem „Różne i równe. Kobiety w nauce”.

Spotkanie odbędzie się 27 marca 2023 r. o godz. 17.00 w Galerii w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Gdańskiego.

W debacie wezmą udział:

•  Prof.  dr hab. Anna Zielińska-Głębocka (Katedra Ekonomii Międzynarodowej i Rozwoju Gospodarczego, Wydział Ekonomiczny UG)

•   Prof. dr hab. Małgorzata Książek Czermińska (Instytut Filologii Polskiej, Wydział Filologiczny UG)

•  Dr hab. Anna Kłonkowska, prof. UG (Instytut Socjologii, Wydział Nauk Społecznych UG)

•   Dr hab. Joanna Kruczalak-Jankowska, prof. UG (Wydział Prawa i Administracji UG)

Moderatorem spotkanie będzie dr Maciej Goniszewski.

Mamy nadzieję na pytanie i dyskusję z publicznością! Zapraszamy także Panów 😊

Wydarzenie jest kolejną z cyklu debat towarzyszących projektowi „Pionierki. Badaczki. Liderki. Kobiety gdańskiej nauki” zainicjowanego przez Muzeum Uniwersytetu Gdańskiego oraz Muzeum Nauki Gdańskiej – oddział Muzeum Gdańska oraz częścią kampanii „Różni i Równi / Diverse & Equal” poświęconej szeroko rozumianej równości i równemu traktowaniu.

Data publikacji: poniedziałek, 27. Marzec 2023 - 08:31; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 27. Marzec 2023 - 08:32; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz