Spotkanie z M. Horałą w ramach cyklu "Nasi absolwenci"

W dniu 21.III 2023 r. odbyło się spotkanie Studentów Politologii z Panem M. Horałą. W trakcie spotkania Gość wygłosił wykład na temat infrastruktury transportowej w Polsce, wskazał na jej historyczny rozwój oraz główne determinanty jej funkcjonowania. W trakcie spotkania Studenci mieli możliwość zadawania pytań , które oscylowały zarówno wokół tematyki transportowej, jak również dotyczyły aktualnych problemów polskiej polityki. Raz jeszcze dziękujemy Panu Ministrowi za poświęcony czas i ciekawe spotkanie.

Wkrótce ( 30.III- godz. 13:00) spotkanie z kolejnym Gościem w ramach cyklu „Nasi Absolwenci”… :)

dr Jarosław Och, Instytut Politologii

Data publikacji: środa, 22. Marzec 2023 - 12:55; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: środa, 22. Marzec 2023 - 12:57; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz