Dr Konrad Knoch laureatem Nagrody Nauczyciel Roku im. Krzysztofa Celestyna Mrongowiusza

Miło nam poinformować, że dr Konrad Knoch otrzymał nagrodę "Nauczyciela Roku".

Nagroda jest przyznawana najlepszym nauczycielom akademickim, których wkład w pracę dydaktyczną odznacza się najwyższą jakością, stanowi wzór i budzi uznanie całej społeczności, zarówno pracowników, jak i studentów Uniwersytetu Gdańskiego. Panu doktorowi Konradowi Knochowi wręczył ją Prorektor ds. studenckich i jakości kształcenia - dr. hab. Arnold Kłonczyński - podczas uroczystego posiedzenia Senatu UG w dniu 20 marca: Święta Uniwersytetu Gdańskiego.

Panu Doktorowi serdecznie gratulujemy!

Zdj. Alan Stocki/UG

Data publikacji: wtorek, 21. Marzec 2023 - 14:53; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: wtorek, 21. Marzec 2023 - 14:56; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz