Pomyśl o sobie (nie tylko) na wiosnę! Akcja Centrum Wsparcia Psychologicznego UG

Nowy sezon – Nowy/Nowa ja… (ale – pod jednym warunkiem – bez presji!) Jeśli tylko czujesz, że chcesz wprowadzić  jakieś pozytywne zmiany w Twoich codziennych rutynach (i rytuałach), zapraszamy na szereg spotkań, które jako Akademickie Centrum Wsparcia Psychologicznego UG przygotowaliśmy dla Was na najbliższy czas.

1. Cykl warsztatów z radzenia sobie ze stresem i mindfulness: Jak (wreszcie) poradzić sobie ze stresem?

Kiedy (6 terminów do wyboru): czwartki: 23.03, 13.04, 27.04, 18.05, 25.05, 15.06,
w godz. 17:00-18.30.

Gdzie: Wydział Nauk Społecznych, siedziba Centrum Zrównoważonego Rozwoju: sala D209

Zapraszamy osoby studiujące do uczestnictwa w warsztacie z zarządzania stresem. Podczas spotkania otrzymasz praktyczne wskazówki i narzędzia, pomagające przetrwać trudniejsze chwile. Warsztaty obejmą m.in. techniki mindfulness – uważności, ćwiczenia oddechowe i wizualizacje.

Prowadzą psycholożki: Emilia Ożgo i Joanna Hajduczenia

Max liczba osób: 12 (na każde spotkanie)

Aby zgłosić się na warsztat, wyślij maila na adres: warsztaty.cwp@ug.edu.pl (w tytule maila podaj wybraną datę).

Spotkania nie stanowią kontynuacji (na każdym poruszane będą te same treści)

Decyduje kolejność zgłoszeń!

2. Wykład połączony z ćwiczeniami warsztatowymi: Jak skutecznie budować poczucie własnej wartości?

Kiedy: 27.03.23 (poniedziałek) godz. 15:00-17:00

Gdzie: Wydział Nauk Społecznych, aula S204

Podczas spotkania dowiesz się m.in.:

- jak pracować nad zrozumieniem siebie

- co wpływa na samoocenę

- jakie techniki możesz wykorzystać do pracy nad poczuciem własnej wartości

Całość poprowadzą psycholożki: Agata Rudnik i Agata Ruźniak-Lubocka

Spotkanie jest otwarte – zapraszamy wszystkie osoby chętne!

3. Pierwsze spotkanie wsparciowe/warsztat z cyklu: Samoocena i samoskuteczność

Kiedy: 28.03.23. (wtorek) w godz. 17:00-19:00

Gdzie:  Wydział Nauk Społecznych, siedziba Centrum Zrównoważonego Rozwoju: sala D209

Podczas spotkania dowiesz się m.in. jak pracować z wewnętrznym krytykiem i jak skupić się na budowaniu tego, co w Tobie najlepsze. Całość obejmuje 3 spotkania.

Spotkanie poprowadzą studentki IV roku psychologii: Aleksandra Stube i Weronika Sztukowska

Max liczba osób: 15

Zapisy na adres:  warsztaty.cwp@ug.edu.pl (w tytule maila wpisz Samoocena)

Decyduje kolejność zgłoszeń!

O kolejnych wydarzeniach będziemy Was informować na bieżąco!

Do zobaczenia!

Więcej informacji o Akademickim Centrum Wsparcia Psychologicznego (w tym dot. zapisów na konsultacje ze specjalistkami) znajdziesz na stronie: www.centrumwsparcia.ug.edu.pl

Data publikacji: wtorek, 21. Marzec 2023 - 12:39; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: wtorek, 21. Marzec 2023 - 12:41; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz