Dni Otwarte UG na Wydziale Nauk Społecznych

15-16 marca na naszym Wydziale otwiera się dla Was cały Uniwersytet Gdański.

W planach rozliczne atrakcje przygotowane przez entuzjastów z kół naukowych, prezentacje wydziałów oraz samych gospodarzy 😃 Będzie można dotknąć kawałka studenckiego życia i zarazić się pasją do nauki 🙂
Na WNS zaprezentują się między innymi studenci z dziennikarstwa, pedagogiki, pracy socjalnej, psychologii, politologii, filozofii, geografii społeczno-ekonomicznej i gospodarki przestrzennej.

Będą quizy, zadania, testy psychologiczne, a także okazja do zwiedzenia studia telewizyjnego, pracowni fotograficznej, Radia MORS oraz wystawy studenckich projektów urbanistycznych.

Nasi wykładowcy również pokażą, na co ich stać.

Nudy nie przewidujemy 🙂 Strona główna wydarzenia:

Wydarzenia WNS:

Rotunda na poziomie 300 (+1; I piętro)

Prezentacja kół naukowych: testy, quizy, oraz jak ciekawie uprawiać naukę w organizacjach studenckich
Dziennikarstwo w wielu odsłonach
Zwiedzanie Radia MORS

Wykłady:

15 marca (środa):

Aula S204:
11.00 Sztuczna inteligencja a przyszłość edukacji. Nadzieje, zagrożenia i niepewność, dr Grzegorz Stunża (Instytut Pedagogiki)

Aula S208:
9.30-9.55 Żeby dzieci nie uciekały ze szkoły jak od pędzącego byka potrzebna jest Monte Pedagogika!, dr Jarosław Jendza (Instytut Pedagogiki)