Koncert Piotra Bukartyka w "Indeksie" 9 marca

Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej UG wraz z Parlamentem Studentów UG oraz Klubokawiarnią Index zapraszają na koncert Piotra Bukartyka, który odbędzie się już 09.03.2023 o godzinie 20 w klubie Index (mieszczącego się w DS nr 4). Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę dla naszych Studentów, Doktorantów oraz Pracowników - pierwsze 50 osób, które skorzystają z formularza, otrzyma bezpłatne wejście na koncert. Liczy się kolejność zgłoszeń, zatem do dzieła!

Zapraszamy!

O koncercie:

"Kobiety jak te kwiaty..." koncert Piotra Bukartyka i AJAGORE na Dzień Kobiet w Index Klubokawiarni! Projekt Bukartyk/ AJAGORE to efekt spotkania wyjątkowych osobowości na polskiej scenie muzycznej, Piotra Bukartyka - znakomitego tekściarza, charakterystycznego wokalisty, wnikliwego obserwatora rzeczywistości i muzyków grupy AJAGORE- instrumentalistów, nie dających się zamknąć w żadne stylistyczne ramy- od Jazzu, rhythm n blues przez amerykański folk, country i nasze tradycje ludowe. Warto nadmienić, że muzycy AJAGORE towarzyszą na co dzień w muzycznej wędrówce Grażynie Łobaszewskiej czy Jorgosowi Skoliasowi.

Z kolaboracji Bukartyk/AJAGORE musiało powstać zatem coś nietuzinkowego, a gdy dodamy do tego bezkompromisowy komentarz wobec otaczającej nas rzeczywistości będziemy mieli do czynienia ze zjawiskiem absolutnie dziś na scenie niespotykanym.

Link do zapisów : https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=7FC5suMenU2sXk3Z214Lc_n0Kj1Be7NIsEvK4_JIIs1UNUZINDkyMDhUN0lVV0VWRjE0M0RSVzNOWi4u

Link do wydarzenia : https://www.facebook.com/events/1530626340760092/?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[%7B%22mechanism%22%3A%22surface%22%2C%22surface%22%3A%22groups_highlight_units%22%7D]%2C%22ref_notif_type%22%3Anull%7D

Data publikacji: czwartek, 2. Marzec 2023 - 07:42; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: czwartek, 2. Marzec 2023 - 07:43; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz