Muzyczne czwartki z Indeksem: Stefan Biedronka 23.02.2023

Muzyczne czwartki z Indeksem!

Dopiero czwartek a już brakuje Ci energii po trudnym tygodniu nauki i pracy? Do weekendu jeszcze jeden dzień ale nie wiesz jak do niego dotrwać? Naładuj się energią w Klubokawiarni Index! Już w czwartek 23 lutego pierwsze spotkanie z muzyką na żywo w wykonaniu Stefana Biedronki!

Stefan Biedronka to trójmiejski muzyk, socjolog oraz aspirujący producent, który podczas swoich występów na żywo tworzy szeroko pojętą muzykę elektroniczną. W czasie swoich recitalowych występów korzysta głównie z gitary akustycznej oraz głosu tworząc z tego zapętlone formy, które nierzadko są podyktowane kontekstem w którym znajduje się wraz z odbiorcami. Podczas koncertu usłyszycie twórczość autorską, kilka znanych coverów oraz przede wszystkim tak zwane "narracyjne opowieści dziwnej treści", które będą podyktowane kontekstem chwili, w jakiej wszyscy się znajdziemy.

Zdjęcie w galerii
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: czwartek, 16. luty 2023 - 11:13; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: czwartek, 16. luty 2023 - 11:14; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz