Udział profesorów Michalskiego, Radchenki i Wendta w seminarium naukowym „Ukraina wobec rosyjskiej agresji. Problemy bezpieczeństwa państwa, społeczeństwa oraz regionu”

W dniu 19.01.2023 prof. Tomasz Michalski, prof. Oleksandr Radchenko i prof. Jan A. Wendt wzięli udział jako współorganizatorzy (referenci, prowadzący sesję), razem z przedstawicielami Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Warszawskiego i Polskiego Towarzystwa Geopolitycznego, w seminarium pt: "Ukraina wobec rosyjskiej agresji. Problemy bezpieczeństwa państwa, społeczeństwa oraz regionu". Organizatorami spotkania były wspólnie Instytut Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennego oraz Instytut Politologii Wydziału Nauk Społecznych UG.

Program seminarium

Data publikacji: piątek, 27. Styczeń 2023 - 16:05; osoba wprowadzająca: Marcin Połom Ostatnia zmiana: piątek, 27. Styczeń 2023 - 16:06; osoba wprowadzająca: Marcin Połom