Wręczenie Nagrody im. Tadeusza Dmochowskiego oraz film o ś.p. dziekanie WNS

W dniu 25.01.2023 odbyła się I Gala Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej, podczas której została wręczona nagroda im. profesora Tadeusza Dmochowskiego dla pracowników wyjątkowo wspierających działalność studencką i doktorancką. Nagroda została przyznana nauczycielowi akademickiemu - dr. Leszkowi Reszce oraz pracownikowi niebędącemu nauczycielem akademickim - Pawłowi Małeckiemu. Nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

O utworzenie nagrody imienia zmarłego blisko rok temu Dziekana WNS, przyjaciela społeczności studenckiej i doktoranckiej, zawnioskował Parlament Studentów i Rada Doktorantów UG.

Poniżej przedstawiamy film upamiętniający ś.p. Tadeusza Dmochowskiego, Dziekana WNS, przygotowany przez Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej.

Link do filmu

dr hab.Tadeusz Dmochowski, prof. UG (1962-2022)

Data publikacji: czwartek, 26. Styczeń 2023 - 09:50; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: piątek, 27. Styczeń 2023 - 15:00; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz