Wykłady ogólnouczelniane

W dniach od 31 stycznia do 5 lutego 2023 r. odbędą się zapisy na wykłady ogólnouczelniane.

Studenci, studiujący równolegle na dwóch kierunkach mają obowiązek zapisania się na dwa różne wykłady ogólnouczelniane.

 

Studenci, którzy:

 1) powtarzają wykład ogólnouczelniany z powodu niezadowalających wyników w nauce,

 2) korzystają z długu punktowego ECTS z wykładu ogólnouczelnianego,

 3) wznawiają studia lub wracają z urlopów i mają wyznaczony wykład ogólnouczelniany w ramach różnic programowych,

 

w celu zapisania się na wykład ogólnouczelniany, powinni przesłać do Biura Kształcenia na adres e-mail: lidia.muszynska@ug.edu.pl wypełniony wniosek o zapisanie na wykład ogólnouczelniany.

 

Studenci, którzy realizują wykład wynikający z programu studiów zapisują się przez Portal Studenta, nie wysyłają wniosku.

 

Studenci, którzy nie wezmą udziału w zapisach zostaną zapisani na wykład, na którym będzie wolne miejsce. Jeżeli student zauważy, że nie został zapisany na żaden wykład, po dwóch tygodniach od zakończenia zapisów, proszony jest o kontakt z Koordynatorem zapisów Panią Lidią Muszyńską.

 

Wykłady ogólnouczelniane, które będą ofertą wspólną dla naszych studentów i studentów PG będą odbywały się w poniedziałek w godzinach 17.00 - 18.30 w formie zdalnej.

Wykłady poniedziałkowe oferowane tylko dla naszych studentów będą odbywały się w tych samych godzinach 17.00 - 18.30 w formie stacjonarnej.

Wykłady wtorkowe, które odbywają się w godz. 8.00 - 9.30, będą ofertą skierowaną tylko do studentów UG i będą się odbywały stacjonarnie.

 

Szczegółowe informacje wraz wnioskiem o zapisanie na wykład w poniższym linku:

https://ug.edu.pl/studenci/studia-i-i-ii-stopnia-oraz-jednolite-magisterskie/studiowanie-na-ug/wyklady-ogolnouczelniane

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: poniedziałek, 23. Styczeń 2023 - 13:12; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 23. Styczeń 2023 - 13:12; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz