Wygrał z rakiem, teraz walczy o sprawność. Pomóżmy Łukaszowi wrócić do zdrowia!

Łukasz Jeznach, pracownik WNS, walczy o powrót do zdrowia i sprawności po zmaganiach z chorobą nowotworową.

 

Jolanta, żona Łukasza, tak pisze na stronie zbiórki fundacji SiePomaga:

"Łukasz przeszedł (...) radioterapię, która przyniosła zadowalające efekty. Wszystko zdawało się zmierzać ku dobremu. Byliśmy dobrej myśli. 

Niestety po dwóch latach nastąpiła wznowa. Kolejne leczenie, chemia i protonoterapia 600 km od domu. Los nas jednak nie oszczędzał i rzucał coraz to nowe kłody pod nogi. W maju 2022 roku doszło do powikłań: martwicy leczonej kości trzonowej, która rozkruszyła się i wytworzyła tętniaka. Niestety pękł, doprowadzając do zatrzymania krążenia i ostrego udaru niedokrwiennego obu półkul.

(...)

Obecnie toczymy walkę o mowę, sprawność i likwidację niedowładu u męża. W planach jest też wykonanie kranioplastyki uszkodzonego miejsca. Jednak by było to możliwe, musimy jeszcze wzmocnić zabiegami kość skroniową i okolice uszkodzone przez radioterapię.

Dlatego prosimy Was o wsparcie! Pomimo tych wszystkich trudności, nie poddajemy się i nadal mamy siłę, by walczyć. Jeśli możesz przekazać, chociażby złotówkę na leczenie mojego męża, będę Ci dozgonnie wdzięczna.

Dzięki temu będę mogła zapewnić leczenie, rehabilitację i wszystko to, czego tak bardzo dziś potrzebuje.

Jolanta, żona Łukasza"

 

Gorąco zachęcamy do wsparcia leczenia i rehabilitacji Łukasza - na miarę Państwa możliwości. Można to zrobić np. poprzez przekazanie 1,5% podatku"

POMAGAM! CHCĘ PRZEKAZAĆ 1,5% PODATKU

Zdjęcie w galerii
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 18. Styczeń 2023 - 12:21; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: środa, 25. Styczeń 2023 - 14:48; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz