Sukces koła naukowego WNS w konkursie "Mistrzowie współpracy uczelni Fahrenheita"

Konkurs "Mistrzowie współpracy uczelni Fahrenheita" rozstrzygnięty! Zaszczytne I miejsce zajął zespół międzyuczelniany, w którym działa również Koło Nauk Psychologicznych ANIMA.

Przedmiotem pracy był projekt muralu promującego profilaktykę zdrowia psychicznego oraz strony internetowej, na której znajdą się informacje kontaktowe do centrów wsparcia, ośrodków oraz infolinii, które służą pomocą psychologiczną, znalazł się na podium i uzyskał dofinansowanie.

Co ważne - w projekcie współpracują ze sobą cztery podmioty, dając efekt interdyscyplinarny:

• Koło Nauk Psychologicznych Anima (Uniwersytet Gdański)
  • Naukowe Turystyczne Koło Studentów Architektury - TXA (Politechnika Gdańska)
  • Międzywydziałowe Naukowo-Artystyczne Koło - MNAK (Uniwersytet Gdański)
  • Studenckie Koło Naukowe Interdyscyplinarne Zarządzanie Ochroną Zdrowia - IZOZ (Gdański Uniwersytet Medyczny)

Uroczystość wręczenia nagród i dyplomów odbyła się 16 grudnia w Auli im. prof. O. Narkiewicza w Atheneum Gedanense Novum Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Na zdjęciach - opiekun ANIMy dr hab. Katarzyna Skrzypińska oraz przedstawiciele kół, m.in. Julita Kochanowska z naszej psychologii. Należy nadmienić, że zespoły wykazały się samodzielnością w kwestii zainicjowania wspólnej pracy, znakomitą koordynacją działań i twórczością. Nagrodę osobiście wręczał rektor GUM-ed - prof. Marcin Gruchała.

Data publikacji: środa, 21. Grudzień 2022 - 14:33; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: środa, 21. Grudzień 2022 - 14:33; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz