Dr Misio - koncert 15 grudnia, klubokawiarnia INDEX

Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej UG wraz z Parlamentem Studentów UG oraz Klubokawiarnią Index zapraszają na koncert dr Misio, który odbędzie się już 15.12.2022 o godzinie 20 w klubie Index (mieszczącego się w DS nr 4). Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę dla naszych Studentów, Doktorantów oraz Pracowników - pierwsze 60 osób, które skorzystają z formularza, otrzyma bezpłatne wejście na koncert. Liczy się kolejność zgłoszeń, zatem do dzieła!

Zapraszamy!

Link do zapisów

Link do wydarzenia

Dr MISIO to zespół pod wodzą Arka Jakubika – jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów, znanego ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego, m.in. „Wesele”, „Dom zły” „Drogówka”, „Kler” oraz z doskonałej roli w serialu "Król". Kapela gra ostrego rock’n’rolla bez przebaczenia, a solidne brzmienie, ciężkie riffy i świetne teksty Krzysztofa Wargi oraz Marcina Świetlickiego, to znak rozpoznawczy całego projektu. Ich twórczość stanowi Interesującą propozycję, nie tylko dla fanów rocka, ale przede wszystkim dla ludzi, którzy poszukują w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, są otwarci na oryginalną na formę, a przy tym nie stronią od wspólnej, wręcz rytualnej zabawy. Dr MISIO ma na swoim koncie cztery płyty: „Młodzi”, „Pogo” (której producentem muzycznym jest Olaf Deriglasoff), „Zmartwychwstaniemy” oraz najnowszy, świecący triumfy album "Strach XXI Wieku". Najbardziej rozpoznawalnymi utworami zespołu są, m.in.: „Pogo”, „Mentolowe papierosy”, „Dziewczyny”, „Młodzi”, „Hipster” i „Pismo”, do którego kontrowersyjny, ale bardzo dobrze oceniany teledysk zrobił Wojtek Smarzowski.

Plakat koncert dr Misio 15.12.2022, godz. 13.00, klubokawiarnia INDEX (DS4)

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: wtorek, 13. Grudzień 2022 - 13:38; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: wtorek, 13. Grudzień 2022 - 13:41; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz