Cykl wykładów „Wokół krytyki społecznej”. Spotkanie z Łukaszem Mollem 1 grudnia

Zapraszamy na pierwszy z cyklu wykładów „Wokół krytyki społecznej”. W ramach cyklu odbędzie się szereg spotkań z naukowcami zajmującymi się szeroko pojętymi naukami społecznymi w różnych ich aspektach.

Już 1 grudnia o godzinie 13:30 na Wydziale Nauk Społecznych w Sali S208 odbędzie się spotkanie z Doktorem Łukaszem Mollem, socjologiem, filozofem i działaczem społecznym, redaktorem w czasopiśmie „Praktyka Teoretyczna”. Także autorem znaczącej publikacji „Nomadyczna Europa. Poststrukturalistyczne granice europejskiego uniwersalizmu”.

W ramach spotkania gość wygłosi prelekcję dotyczącą sytuacji na wschodniej granicy, widzianej z perspektyw przedstawionych w „Nomadycznej Europie”.

Moderatorem spotkania będzie mgr Mateusz Kufliński z Uniwersytetu Gdańskiego.

Grafika Wokół krytyki społecznej. Spotkanie z dr. Łukaszem Mollem "Granica wschodnia z perspektywy "Nomadycznej Europy" 1.12.2022

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 16. Listopad 2022 - 14:15; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: środa, 16. Listopad 2022 - 14:18; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz