SEA EU: WEBINARY DLA MŁODYCH BADACZY. ZAPRASZAMY!

Europejski Uniwersytet Nadmorski (SEA-EU) w ramach projektu ReSEArch-EU zaprasza na kolejne webinary dla młodych badaczy w ramach Spin-Off Competence Lab - wirtualnego programu szkoleniowego mającego na celu zwiększenie umiejętności naukowców z uczelni SEA-EU w zakresie rozwoju inicjatyw przedsiębiorczych opartych na ich dziedzinach i projektach badawczych.

9.11.2022 o 11:00 zapraszamy na webinar pt. „Fundusze grantowe i finansowanie udziałowe”, które poprowadzi Russel Smith z Uniwersytetu w Malcie (rejestracja na webinar)

11.11.2022 o godz. 11:00 odbędzie się webinar pt. „ Projektowanie spekulatywne”, o którym opowie Ivica Mitrović z Uniwersytetu w Splicie (rejestracja na webinar)

Wykłady będą prowadzone w języku angielskim. 

Zarejestrowani uczestnicy otrzymają na koniec szkolenia certyfikat uczestnictwa, natomiast można także obejrzeć seminaria w czasie rzeczywistym na kanale YouTube Sojuszu SEA-EU.

Więcej informacji na temat nadchodzących wydarzeń można znaleźć na stronie internetowej Spin-off Competence Lab.

JS/CAiE oprac. ZP
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: poniedziałek, 7. Listopad 2022 - 08:52; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: poniedziałek, 7. Listopad 2022 - 08:52; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny