Radzenie sobie ze stresem - szkolenie 8 listopada

Plakat informujący o szkoleniu Radzenie sobie ze stresem - dziewczyna chwytająca się za głowęZapraszamy na Szkolenie „Radzenie sobie ze stresem”.

Szkolenie jest skierowane do wszystkich, którym brakuje okazji do rozmowy o doświadczanym stresie i którzy poszukują inspiracji do wprowadzenia większej równowagi między życiem uczelnianym, zawodowym i osobistym.

zapisy: https://forms.office.com/r/L0JkFdPezS

 

Podczas szkolenia:

dowiesz się, czym w rzeczywistości jest stres – jak powstaje od strony neurobiologicznej i psychologicznej,

nauczysz się rozpoznawać́ swoje stresory wewnętrzne i zewnętrzne oraz reakcje na stres,

zdiagnozujesz swój styl radzenia sobie ze stresem i zastanowisz się, czy warto go stosować́ w przyszłości,

poznasz nowe, skuteczne techniki radzenia sobie ze stresem.

 

Szkolenie poprowadzi Magdalena Iwanowska, psycholożka społeczna, zatrudniona w Zakładzie Psychologii Ekonomicznej i Psychologii Organizacji Instytutu Psychologii UG. Od prawie 10 lat prowadzi wykłady, warsztaty i szkolenia z obszaru psychologii w mediach i marketingu oraz pomaga innym rozwijać kompetencje społeczne. Współpracuje z instytucjami, dla których ważna jest wszechstronna, nieszablonowa i przyjazna edukacja wspierająca rozwój młodzieży i młodych dorosłych. Jej badania naukowe dotyczą wpływu mediów społecznościowych na dobrostan nastolatków.

 

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 2. Listopad 2022 - 09:35; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Listopad 2022 - 09:44; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz