Sea-EU: kurs amerykańskiego języka migowego

W ofercie darmowych kursów językowych European University of the Seas SEA-EU pojawił się właśnie kurs amerykańskiego języka migowego. Lektorzy z naszej uczelni partnerskiej w Kilonii przybliżą uczestnikom podstawy wiedzy o języku migowym oraz jego zastosowania w pracy z niesłyszącymi. Kurs jest skierowany do całej społeczności akademickiej Uniwersytet Gdański . Wymaganiem jest znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Zajęcia odbędą się online 17 listopada oraz 2 grudnia na platformie ZOOM. Wcześniejsza rejestracja nie jest wymagana. ID spotkania na ZOOM: 825 7717 398 --
Szczegóły dostępne -- na stronie.

SEA-EU Virtual American Sign Language Courses - grafika ilustracyna

Data publikacji: środa, 26. Październik 2022 - 10:26; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: środa, 26. Październik 2022 - 10:48; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz