Wręczenie medali "Bene merito et merenti" przedstawicielom świata gospodarki, zasłużonych dla geografii społeczno-ekonomicznej

Na wniosek Profesora Tadeusza Palmowskiego podczas inauguracji roku akademickiego 2022/2023 Wydziału Nauk Społecznych Pani dr hab. Sylwia Mrozowska, prof. UG, Prorektor ds. Współpracy i Rozwoju wręczyła medale "Bene merito et merenti" (Temu, kto się dobrze zasłużył i nadal się zasługuje) przedstawicielom świata gospodarki, zasłużonym dla gdańskiej geografii społeczno-ekonomicznej. Są to osoby, które aktywnie współpracowały w ostatnich latach z naszym Instytutem i wspierały go wygłaszając wykłady dla studentów kierunków gospodarka przestrzenna i geografia.

Medale odebrali:

Tadeusz Kobiela - Wójt Gminy Sierakowice

dr Zbigniew Canowiecki - Prezydent "Pracodawców Pomorza"

Magdalena Matczak - Kierownik Pracowni Polityki Przestrzennej z Instytutu Morskiego Uniwersytetu Morskiego w Gdyni

ponadto wyróżniony został dr Janusz Lewandowski Poseł do Parlamentu Europejskiego, który nie mógł osobiście przybyć na uroczystość.

Data publikacji: niedziela, 9. Październik 2022 - 16:14; osoba wprowadzająca: Marcin Połom Ostatnia zmiana: niedziela, 9. Październik 2022 - 16:36; osoba wprowadzająca: Marcin Połom