Konkurs na najlepsza pracę magisterską/dyplomową z zakresu zagadnień należących do właściwości rzeczowej Państwowej Inspekcji Pracy

Okręgowy Inspektorat Pracy w Gdańsku organizuje konkurs na najlepsza pracę magisterską/dyplomową z zakresu zagadnień należących do właściwości rzeczowej Państwowej Inspekcji Pracy.

Celem konkursu jest popularyzowanie i pogłębianie wiedzy w zakresie zagadnień ochrony człowieka pracującego w środowisku pracy, promowanie wiedzy o działalności Państwowej Inspekcji Pracy oraz pozyskanie praktykantów, a w przyszłości kandydatów do pracy w Urzędzie.

Uczestnikami konkursu mogą być absolwenci Politechniki Gdańskiej, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Gdańskiego, którzy obronili pracę magisterską/dyplomową w terminie od 1 lipca 2021 r. do 30 czerwca 2022 r.

Termin nadsyłania prac: 24.10.2022 r.

Szczegóły założenia konkursu i jego realizacja została ujęta w regulaminie.

Regulamin konkursu na najpepsza prace magisterska dyplomowa.pdf

Zalacznik do regulaminu.pdf

 

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: piątek, 7. Październik 2022 - 08:38; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: piątek, 7. Październik 2022 - 08:38; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz