Prof. Sylwia Mrozowska Prorektorem ds. Współpracy i Rozwoju UG

Z radością informujemy, że prof. Sylwia Mrozowska z Instytutu Politologii UG, twórczyni i dyrektorka Centrum Zrównoważonego Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego, została powołana do pełnienia funkcji Prorektora ds. Współpracy i Rozwoju UG.

Serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy również do przeczytania wywiadu z nową Panią Prorektor na stronie UG.

Prof. Piotr Stepnowski, Rektor UG, oraz prof. Sylwia Mrozowska, Prorektor ds. Współpracy i Rozwoju UG
Rektor UG, prof. Piotr Stepnowski, oraz Prorektor ds. Współpracy i Rozwoju UG, dr hab. Sylwia Mrozowska, prof. UG (fot. Alan Stocki, Uniwersytet Gdański)

Data publikacji: czwartek, 1. Wrzesień 2022 - 09:26; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: czwartek, 1. Wrzesień 2022 - 09:31; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz