Pożegnanie mgra Romualda Stańczyka

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

ś.p.  mgra  Romualda Stańczyka

magistra historii, emerytowanego wieloletniego wykładowcy oraz pracownika naukowo-technicznego Instytutu Politologii a wcześniej Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Gdańskiego a także Studium Nauk Politycznych Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Gdańsku.

Pan mgr Romuald Stańczyk był cenionym i lubianym przez pracowników i studentów wykładowcą, uczestniczył w pracach redakcji wydawnictw Instytutu oraz przez wiele lat wspomagał organizacyjnie Instytut Politologii oraz Radę Wydziału Nauk Społecznych UG.

Msza żałobna zostanie odprawiona 30 czerwca 2022 r. o godzinie 13.00  w kościele pw. Świętej Faustyny ul. Kowalska 10 Rotmanka.

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu przy ul. Obrońców Pokoju 14 w Pruszczu Gdańskim bezpośrednio po mszy św.

Cześć Jego pamięci składają Dyrekcja, Pracownicy i Studenci

Instytutu Politologii Uniwersytetu Gdańskiego

Data publikacji: środa, 29. Czerwiec 2022 - 12:57; osoba wprowadzająca: Katarzyna Leokajtis-Glanc Ostatnia zmiana: środa, 29. Czerwiec 2022 - 13:12; osoba wprowadzająca: Katarzyna Leokajtis-Glanc