Pierwsza edycja Akademickiego Budżetu Obywatelskiego Uniwersytetu Gdańskiego – zgłoś swój pomysł!

Akademicki Budżet Obywatelski Uniwersytetu Gdańskiego (”ABO UG”) to projekt w ramach którego studenci, doktoranci i pracownicy UG już od 1 czerwca będą mogli zgłaszać swoje pomysły na rozwój uczelni. Do wydania jest 200 tys. złotych. 

Zgłaszanie projektów odbywa się w formie elektronicznej w portalu pracownika lub studenta, w zależności od kategorii, lub na stronie internetowej abo.ug.edu.pl

Na realizację w edycji 2022 przeznaczono pulę środków w kwocie 200 tys. zł, przypadającą w równej wysokości po 100 tys. zł na projekty zgłaszane przez studentów i doktorantów, oraz 100 tys. zł na te zgłaszane przez pracowników.

Na zgłaszanie swoich pomysłów autorzy mają czas do 30 czerwca br. Koszt jednego projektu nie może przekroczyć kwoty 50 tys. zł. Wnioskodawca ma możliwość zgłoszenia dowolnej liczby projektów.

Głosowanie odbędzie się w terminie od 17 do 24 października, a wyniki poznamy do 4 listopada.

Regulamin i najważniejsze informacje o projekcie dostępne są na stronie internetowej abo.ug.edu.pl

 

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: czwartek, 23. Czerwiec 2022 - 14:09; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: czwartek, 23. Czerwiec 2022 - 14:09; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz