II Kongres Młodej Nauki - przedłużenie składania zgłoszeń do 15 czerwca

 

W związku z dużą ilością zapytań i próśb informujemy o przedłużeniu terminu zgłaszania referatów i posterów na II Kongres Młodej Nauki do 15 czerwca 2022.

Kongres Młodej Nauki jest międzynarodową i multidyscyplinarną konferencją naukową, która odbędzie się w Uniwersytecie Gdańskim w dniach od 7 do 10 lipca 2022.

W ramach projektu w kilkudziesięciu panelach młodzi naukowcy będą mogli zaprezentować wyniki swoich badań, przedyskutować swoje tezy, nawiązać kontakty naukowe, i nie tylko.

Tematyka wystąpień w ramach konferencji nie będzie ograniczona, przewidziane są wystąpienia z zakresu nauk ścisłych, eksperymentalnych, humanistycznych, społecznych i innych.

O wysoką jakość prezentacji dbać będą przedstawiciele gdańskich uczelni tworzący komitet naukowy pod przewodnictwem Jego Magnificencji Rektora UG Profesora Piotra Stepnowskiego.

Po zakończeniu konferencji planowane jest wydanie recenzowanej publikacji pokonferencyjnej przygotowanej przez czasopismo Progress.

Więcej informacji na stronie https://kongresmlodejnauki.pl/

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: piątek, 10. Czerwiec 2022 - 15:06; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: piątek, 10. Czerwiec 2022 - 15:06; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz