Spotkanie z Konsulem Generalnym Ukrainy w Gdańsku 29 kwietnia

Plakat z informacją o miejscu i czasie spotkania; zdjęcie konsula; godło UkrainyJak w praktyce wygląda praca przedstawiciela korpusu dyplomatycznego w innym państwie? Co na temat obecnej sytuacji w ---- Ukrainie, która zmaga się z rosyjską agresją już od ponad dwóch miesięcy uważa konsul? Co jego zdaniem jest najpotrzebniejsze i jak postrzega postawę ----Polaków? Odpowiedzi na te i inne pytania postaramy się uzyskać już 29 kwietnia 2022 roku (piątek) na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego.

Spotkanie z Oleksandrem Plodystym, Konsulem Generalnym Ukrainy w Gdańsku poprowadzi Marcelina Wilczewska - studentka Uniwersytetu Gdańskiego, organizatorka akcji ,,Studenci dla Ukrainy - PomagaMY". Partnerem wydarzenia jest Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej Uniwersytetu Gdańskiego.

Spotkanie odbędzie się 29 kwietnia 2022 roku (piątek) na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego o godzinie 11:15.

Program wydarzenia:

11:15 – oficjalne otwarcie wydarzenia na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego,

11:30 – słowo wstępne od Konsula Generalnego Ukrainy w Gdańsku,

11:45 – dyskusja w formacie „pytania i odpowiedzi” (Q&A),

12:25 – wspólne zdjęcie uczestników spotkania,

12:30 – zamknięcie wydarzenia na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego.

 

Wstęp bezpłatny.

 

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 27. Kwiecień 2022 - 09:42; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: środa, 27. Kwiecień 2022 - 09:47; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz