IX Międzynarodowy Kongres Azjatycki - rejestracja do 20 kwietnia

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w IX Międzynarodowym Kongresie Azjatyckim, który odbędzie się w dniach 18-20 maja 2022 r. w Toruniu. Rejestracja na Kongres trwa do 20 kwietnia 2022 roku i jest możliwa poprzez formularz dostępny na stronie https://www.kongresazja.pl/index.php/pl/rejestracja.

IX Międzynarodowy Kongres Azjatycki to najważniejsze wydarzenie naukowe, dyplomatyczne i biznesowe w Europie poświęcone problematyce azjatyckiej.

Kongres ma już 16-letnią tradycję i szeroką publiczność w postaci decydentów politycznych, naukowców z dyscyplin społecznych i humanistycznych, czynnych i byłych dyplomatów oraz polskich i zagranicznych inwestorów. Wydarzenie ma charakter międzynarodowej konferencji naukowej wzbogaconej o elementy z innych, kluczowych obszarów życia społecznego. Kierowane jest głównie do politologów, socjologów, historyków, ekonomistów, kulturoznawców, filologów, religioznawców oraz badaczy prawa.

Podczas tegorocznej edycji Kongresu głównemu pionowi programowemu towarzyszyć będą wydarzenia kulturowe, dyplomatyczne i biznesowe, m.in. prelekcja dot. sepak takraw (tzw. siatkówki kopanej), degustacja potraw tajskich, pokazy masażu, prezentacje filmów i walorów turystycznych Tajlandii, wystawy zdjęć i książek oraz wiele innych atrakcji. Podsumowaniem wydarzenia będzie publikacja kilkunastu monografii wieloautorskich, przygotowanych we współpracy z uczestnikami konferencji.

Entuzjastów, naukowców, przedsiębiorców i ekspertów zajmujących się szeroko pojętą tematyką azjatycką, współpracą między państwami Europy i Azji, zapraszamy do wzięcia udziału w żywej, interdyscyplinarnej dyskusji oraz licznych imprezach towarzyszących o charakterze naukowym i kulturowym.

Zdjęcie w galerii
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: wtorek, 12. Kwiecień 2022 - 09:41; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: wtorek, 12. Kwiecień 2022 - 09:41; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz