"Efektywne zarządzanie soba w czasie" - szkolenie w ramach inicjatywy "Studencie, bądź aktywny!" 31.03.2022

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym szkoleniu organizowanym w ramach cyklu „Studencie bądź aktywny!”.

Ty razem zapraszamy na szkolenie pt. „Efektywne zarządzanie sobą w czasie”,

które odbędzie się 31 marca 2022 o godzinie 15:00 w budynku przy ul. Wita Stwosza 58 w sali 132.

Link do zapisów

Jak realizować swoje cele zawodowe i osobiste? Jak się zmotywować, by zacząć lepiej planować swój czas? Jak odzyskać równowagę między życiem zawodowym i prywatnym? Jedną z odpowiedzi jest umiejętność właściwego zarządzania sobą w czasie. Głównym celem szkolenia jest inspiracja do życia w zgodzie z zasadą work-life balance. Podczas spotkania poznasz narzędzia i metody skutecznego zarządzania sobą w czasie; dowiesz się, jak wyznaczać i realizować cele osobiste i zawodowe; nauczysz się, jak planować czas oraz ustalać priorytety dla swoich działań.

Szkolenie poprowadzi Magdalena Iwanowska, psycholożka społeczna, zatrudniona w Zakładzie Psychologii Ekonomicznej i Psychologii Organizacji Instytutu Psychologii UG, gdzie prowadzi wykłady i warsztaty z obszaru psychologii mediów, public relations i marketingu. Od ponad 5 lat zajmuje się także organizacją i promocją wydarzeń naukowych i popularno-naukowych oraz wspiera organizacje trzeciego sektora w obszarze komunikacji, budowania strategii marki, a także praktycznego wykorzystania technologii.

Plakat szkolenia Efektywne zarządzanie sobą w czasie, 31.03.2022

 

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: czwartek, 24. Marzec 2022 - 11:44; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: czwartek, 24. Marzec 2022 - 11:52; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz