Dr Ilona Poćwierz-Marciniak laureatką konkursu na dofinansowanie wydania wyróżniających się prac doktorskich w Wydawnictwie UG

Dr Ilona Poćwierz-Marciniak z Instytutu Psychologii UG znalazła się wśród laureatów konkursu na dofinansowanie wydania wyróżniającej się pracy doktorskiej w Wydawnictwie Uniwersytetu Gdańskiego za rozprawę doktorską pt: Wpływ muzykoterapii na wybrane aspekty funkcjonowania psychologicznego u osób po udarze mózgu.

Łącznie na Uniwersytecie Gdańskim przyznano 9 dofinansowań, w tym 2 - pracownikom Wydziału Nauk Społecznych.

Laureatce serdecznie gratulujemy i życzymy dalczych sukcesów w pracy naukowej.

Informacja o laureatach

Data publikacji: wtorek, 11. Grudzień 2018 - 08:19; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz Ostatnia zmiana: wtorek, 11. Grudzień 2018 - 08:20; osoba wprowadzająca: Karolina Żuk-Wieczorkiewicz