fbpx Dr hab. Michał Harciarek, prof. UG Dziekanem Wydziału Nauk Społecznych | Wydział Nauk Społecznych

Dr hab. Michał Harciarek, prof. UG Dziekanem Wydziału Nauk Społecznych

Rektor prof. dr hab. Piotr Stepnowski wręczył dziś (11.05.2022) nominację na stanowisko Dziekana Wydziału Nauk Społecznych dr. hab. Michałowi Harciarkowi, prof. UG.

Prof. UG Michał Harciarek, kierujący Zakładem Neuropsychologii WNS UG, został wskazany przez elektorów z Wydziału Nauk Społecznych w wyborach 9 maja br.

Nominacji na stanowisko Dziekana dokonał Rektor prof. Piotr Stepnowski, który powiedział: - Ufam i wierzę, że jest Pan gwarantem rozwoju WNS, a osiągnięcia naukowe i doświadczenie pozwolą zarządzać w sposób zrównoważony wydziałem, w którym - przypomnę - jest 7 dyscyplin.

- To gigantyczne zobowiązanie i zrobię wszystko, żeby wydział rozwijał się z powodzeniem. Dziękuję za zaufanie - powiedział Dziekan prof. Michał Harciarek.

Prof. UG Michał Harciarek Pełni również funkcję Przewodniczącego Komitetu Psychologii PAN.

Nowy Dziekan zastąpił na stanowisku zmarłego w marcu tego roku dra hab. Tadeusza Dmochowskiego, prof. UG, który funkcję tę pełnił od 2016 roku.

Nominacja na Dziekana UG: JM Rektor UG, prof. Piotr Stepnowski i dr hab. Michał Harciarek, prof. UG

Źródło: materiały prasowe UG

środa, 11 maja 2022 roku, 11:32